Порачајте
Body 10 Push Up
во наредните 20 минути и искористете специјална понуда на акција!
Нарачај сега!

ВНИМАНИЕ: Поради зголемена продажба нарачките се ограничени. Денес, , моментално го имаме производот НА ЗАЛИХА и го праќаме во рок од 24 часа. Побрзајте и нарачајте ВЕДНАШ!

Зголемување на гради за 18,7% - во само 34 дена!
Подигнување на гради без скапи и опасни операции!
Зголемете ги градите за 18,7%!
Зацврстете и обликувајте ги вашите гради за 34 дена!
Без операции и силикони!
Без пуш-aп градник!
 • До сега 1,356 жени во Македонија го има избрано Body 10 Push Up! Придружете им се
  и вие, зголемете ги и зацврстете ги вашите гради за само 34 дена!
  Скопје,

  Откриена е нова метода за зголемување на градите без хируршки интервенции и операции!

  Прекрасни вести за сите жени кои сакаат поголеми гради и прекрасна фигура без операција! Конечно е откриена метода за природно зголемување на гради- без силикони, хируршки операции и пуш-ап градници. Станува збор за посебна формула за зголемување на гради, на која научниците работеле долги години. Формулата содржи само природни состојки, па не предизвикува никакви иритации ниту пак штетни ефекти. А дава резултати за само 34 дена-зголемувајќи ги градите и до 18,7%

  Оваа природна формула е содржана во Body 10 PushUp кремата. Благодарение на научно докажаниот ефект и едноставната и сигурна употреба-оваа крема за кратко време стана хит во светот. А од денес е достапна и во Македонија.

  Body 10 PushUp кремата на почетокот била достапна само за елитните кругови, и е чувана како тајна за природно зголемување на гради. Меѓутоа, многу бргу во сите весници за убавина се појавија нејзините позитивни критики. И тоа како ги зголемува, подигнува и затегнува градите за само 34 дена, за сите оние кои не сакаат за се изложуваат на скапи, болни и ризични операции и ставање на силикони, а сакаат цврсти, подигнати и обликувани гради.

  Изгледајте секси ова лето и покажете го прекрасното деколте!

  Што ќе постигнете со користењето на Body 10 Push Up?

  Зголемени гради за 34 дена!

  После само 34 дена од редовната употреба на Body 10 Push Up кремата, ќе ги зголемите вашите гради и тоа за 18,7%! Активните 100% природни состојки на кремата докажано влијаат на произведувањето и регенерирањето на масното ткиво во вашите гради.

  Пратете ми ја мојата Body 10 Push Up веднаш!

  Ги подигнува и зацврстува градите!

  Спуштените гради се проблем на секоја жена, која со текот на годините има ослабено градно ткиво. Породување, доење, слабеење или стареење на кожата дополнително го забрзува спуштањето на градите. Затоа Body 10 Push Up кремата делува на структурата на кожата така што ја зацврстува, негува и и го подобрува тонусот.

  Пратете ми ја мојата Body 10 Push Up веднаш!

  Подобрување на цврстината и еластичноста на градите!

  Body 10 Push Up кремата ќе ви обезбеди атрактивно деколте без заминување „под нож“. Покрај тоа природните состојки кои ги има во овој гел позитивно влијаат на мекоста и затегнатоста на кожата. Така ќе ја подобрете цврстината и еластичноста на градите, и ќе го спречите нивното повторно спуштање.

  Пратете ми ја мојата Body 10 Push Up веднаш!

  Изгледајте прекрасно во костим за капење!

  Доколку до сега се срамевте да се соблечете во костим за капење или со завист гледавте во градите на другите жени, време е да престанете. Body 10 Push Up ќе ви овозможи деколте на кое ќе бидете горди. Покажете го вашето прекрасно деколте ова лето.

  Пратете ми ја мојата Body 10 Push Up веднаш!

  Без опасни и скапи хируршки операции!

  Body 10 Push Up содржи 100% природни и докажано ефикасни состојки. Бројни научни истражувања ја имаат потврдено безбедноста и ефикасноста од нивната употреба. Поради тоа не размислувајте повеќе за скапи и опасни хируршки интервенции и ставање на силикони. Затоа што конечно постои потполно природно решение за зголемување на гради!

  Пратете ми ја мојата Body 10 Push Up веднаш!

  Уживање во нова облека!

  Со вашето ново деколте нема да постои парче облека која нема да ви стои. Повеќе не морате да бирате облека која одговара на вашата линија. Или пак да носете пуш ап градници за убаво да ви стои вашата облека. Се што ви треба за секси деколте е Body 10 PushUp!

  Пратете ми ја мојата Body 10 Push Up веднаш!

  Сето ова покажува дека во светот не постои поприродно, поефикасно и поедноставно решение за зголемување на гради. Бројот на задоволните корисници секојдневно расте, а експертите за убавина се воодушевени со Body 10 PushUp кремата. Таа не само што делува на зголемување на градите, туку и ги подигнува и го спречува нивното повторно спуштање.

  Која е тајната на совршеното деколте на холивудските ѕвезди?

  Со години моделите и познатите ѕвезди заминувале на хируршки операции за ставање на силикони за да си ги зголемат своите гради. Но бројните негативни последици и неприродниот изглед уште повеќе им нанеле штета! Затоа се повеќе и повеќе холивудски ѕвезди барале природно решение за зголемување на градите. И решение наоѓаат во Body 10 Push Up кремата! Долго оваа тајна била чувана и резервирана само за малкумина. Но после бројните позитивни коментари во емисиите за убавина, оваа тајна стана достапна во широката јавност. Многу познати просведочија дека Body 10 Push Up им помогнала да ги зголемат и кренат градите.

  Фантастичната холивудска тајна е разоткриена...

  Со самото појавување на Body 10 Push Up никој повеќе не сака да се изложува на опасните операции за ставање на силикони. Најпознатите музичари, глумици и модели се колнат во Body 10 Push Up и како оваа крема им помогнала да си ги зголемат градите без одење „под нож“. Конечно овој најнов хит е достапен во Македонија!

  Што е Body 10 Push Up и за кого е наменета?

  Body 10 PushUp наменета е за сите кои сакаат да ги зголемат градите без хируршки операции. Активните состојки на оваа крема влијаат во зацврстувањето и зголемувањето на обемот на градите. Покрај тоа потполно се природни, па кремата можат да ја употребуваат и оние со најосетлива кожа. Без страв од иритации и штетни последици.

  Body 10 Push Up наменета е за сите кои сакаат:

  Body 10 Push Up е наменета за жените кои сакаат по природен пат да ги зголемат и подигнат своите гради. Без ставање на силикони и носење на незгодните пуш-ап градници. Посебно се препорачува на жените на кои поради бременоста и доењето им се спуштиле градите.


  Поголеми, подигнати и поцврсти гради-за само 34 дена!

  Body 10 Push Up кремата нуди брз и ефикасен третман кој гарантира секси облини. И тоа за само 34 дена. Активните состојки на кремата го стимулираат производството на масно ткиво во градите. Исто така, состојките делуваат на структурата на кожата така што го зацврстуваат, негуваат и подобруваат нејзиниот тонус. Резултатите се поголеми, поцврсти и подигнати гради и негувана и затегната кожа на деколтето. И тоа без белези и ризик кој со себе го носи хируршката операција. Поголема добивка!


  Како се користи Body 10 Push Up?

  Body 10 Push Up е природна метода за брзо и ефикасно зголемување на градите. Едноставна е за употреба, брзо дава резултати и потполно е природна и сигурна. Оваа крема е алтернатива за хируршките операции и ставањето на силикони.

  1.

  Незадоволни сте со своите гради кои се малечки и спуштени? Не ви се допаѓа како изгледате во костим за капење? Сакате да ги зголемете и подигнете вашите гради?

  2.

  Сега овде го имаме природното решение за зголемување на градите – Body 10 Push Up кремата. Нанесувајте мала количина од кремата на градите после секое туширање. Нежно масирајте ги градите, се додека кожата целосно не ја впие кремата.

  3.

  Благодарение на докажано ефикасната комбинација од природни состојки, оваа крема делува така што го зголемува волуменот, ги затегнува и подигнува вашите гради. После само 34 дена ќе ги приметите резултатите и до 18,7%.

  Совет: После нанесувањето на кремата, оставете ја да делува уште неколку минути пред да се облечете. Така кремата ќе се апсорбира повеќе и активните состојки ќе продрат подлабоко во кожата.


  Препорачано од страна на експертите ширум светот

  „Идеално решение за природно и сигурно зголемување на гради“

  – Ванеса Патрик, експерт за убавина, Лос Анџелес

  „Како и секоја жена и јас сакам убаво обликувани гради и прекрасно деколте, но не по било која цена. Не ретко се случува хируршките операции да завршуват неславно. Па дури и да бидат успешни сепак оставаат белези, а се појавува и ризик од тоа како вашето тело ќе реагира на имплантатите . Поради тоа голем противник сум на хируршките интервенции и ставањето на силикони, и не ги препорачувам на моите клиентки. Но им ја препорачувам Body 10 PushUp кремата, која е истражена и тестирана. За неа сум сигурна дека нема да предизвика штетни последици, а и ќе ви даде секси деколте, убави облини, поголеми и поцврсти гради. Тоа е она што ни е потребно на нас жените!“


  Селма Хајек ги зголеми своите гради по природен пат!

  Големо внимание во бројните светски медиуми привлече природното зголемување на градите. Иако ставањето на силикони беше актуелно до пред неколку години, сега се појавува нов тренд а тоа е Body 10 Push Up! Оваа револуционерна крема им помогна на бројни пеачки, глумици, водителки и модели природно да ги зголемат своите гради. Така и Селма Хајек ги зголеми своите гради по природен пат! Селма признала, дека некогаш се срамела од своите гради, затоа што биле мали. Но наместо пластична операција, се свртила кон природно решение - кое и дало прекрасни облини и место во топ 10 најсекси жени во Холивуд!

  Решението кое им помогнало на бројните ѕвезди да ги зголемат градите по природен пат сега е достапно и на вас. Почувствувајте ги и вие ефектите кои со себе ги носи Body 10 Push Up кремата!

  Што можете да очекувате од Body 10 Push Up:

  Природните состојки научно докажано го зголемуваат волуменот и ги затегнуваат гардите!

  Истражувањата покажуваат дека Body 10 Push Up е ефикасна, а покрај тоа е и сигурна. Докажано ја стимулира липогенезата, производството на масно ткиво. На тој начин се предизвикува акумулирање на масно ткиво во градите и се зголемува волуменот и обемот.

  Покрај тоа што даваат волумен, активните состојки на кремата ја затегнуваат кожата на градите, и даваат еластичност и спречуваат нивно повторно спуштање. Исто така ја негуваат кожата на градите и деколтето, ја хидратизираат и го спречуваат нејзиното предвремено стареење.

  Покрај сето ова, состојките на Body 10 Push Up кремата се потполно сигурни за употреба. Не предизвикуваат никакви штетни ефекти и нуспојави- дури и на најосетливите типови на кожа.

  Учесниците во испитувањата докажуваат: Поголеми гради за 18,7 %! Без иритација и штетни последици!

  Другите методи за зголемување на градите со себе носат одредени ризици и даваат краткотрајни резултати. Хирушките операции и ставање на силикони можат да бидат многу опасни, посебно ако не ги работи професионално лице. Дури и ако се успешни, секогаш постои можност вашето тело негативно да реагира на имплатантите. А овде се и белезите кои остануваат после операцијата, и куп потрошени пари. Од друга страна, Body 10 PushUp содржи докажано сигурни состојки и не предизвикува никакви штетни последици. А при тоа е ефикасна во зголемувањето, подигнувањето и зацврстувањето на вашите гради. Body 10 Push Up кремата помина низ бројни истражувања и ги дава истите позитивни резултати!

  Резултатите од истражувањата покажуваат:

  Реакцијата на корисниците на Body 10 Push Up е феноменална. Ниту една споредна метода за зголемување и подигнување на градите ги нема толку воодушевено!

  „Конечно сум задоволна со своите гради“ - Зорица, 28, адвокат, Скопје

  „Отсекогаш носев пуш-ап градници, во принцип немам мали гради , но некако ми се спуштени. Не верував дека Body 10 PushUp ќе ми помогне, сепак во прашање е крема. Но се воодушевив со резултатите. Моите гради станаа поцврсти, и се подигнаа. Сега сум многу задоволна од своето деколте, дури и кога носам отворени маици и костим за капење. Од срце ви се заблагодарувам!“ *

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  „Идеално за спуштени гради“ - Радмила, 49, касиерка, Велес

  „Како и поголемиот број на жени во овие години и моите гради се беа спуштиле. Кога се здебелив, градите не ми пораснаа. Баш спротивно, градите ми беа непропорционални со остатокот од телото. Спуштени и мали..... И тоа ми преставуваше проблем се додека не слушнав за оваа крема. Откако ја користам резултатите се видливи, а јас сум задоволна. Оваа крема е навистина идеална за жени во години, многу од нив мака мачат со спуштените гради.“ *

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  „Силиконите се веќе минато“ - Лидија, 32, книговодител, Охрид

  „Долго време сакав да ставам силикони, се нервирав од моите мали гради, но се плашев. Читав и се распрашував, операциите се ризични, а тука се и последиците. Бев во дилема што да правам?! И тогаш изненадувањеее! Пријателката дојде со оваа крема и сега веќе не ни размислувам за операција. Пресреќна сум поради тоа! Безболно ги зголемив градите, а и заштедив еден куп пари.“ *

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  „Производ за секоја ЖЕНА!“ - Лидија, 36, трговец, Свети Николе

  „Градите во младоста беа мојата гордост, но после породувањето и доењето одеднаш „спласнаа“! Како да исчезнаа, а кога се соблечам и се погледнам во огледалото се што гледам е кожа која виси. Беше многу грдо за гледање. И самодовербата ми падна, избегнував сопругот да ме види дури и во костим за капење. Барајќи решение налетав на оваа крема и во тајност ја испробав. Мислев дека е измама, но бев толку очајна . Меѓутоа, се шокирав кога ги видов резултатите. Кремата се покажа како одличен избор и ми ги врати моите гради на кој бев горда!“ *

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  „Магија“
  Софија, 31, дизајнер, Скопје

  „Волшебно! Ја купив поради венчавката, сакав да изгледам прекрасно во невестинскиот фустан. И навистина изгледав, сите беа воодушевени.“ *

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  „Потполно фантастично“
  Катерина, 24, студент, Штип

  „Кремата едноставно е фантастична. Ја препорачувам на секој кој сака природно да ги зголеми гардите.“ *

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  „Немам повеќе проблеми во костим за капење“
  Соња, 43, психолог, Велес

  „Секогаш имам проблем во изборот на костим за капење. Имам спуштени гради. Најстарата ќерка ја нарача оваа крема. Сега и двете ја користиме и сме задоволни.“ *

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  „Супер за кожата“
  Далиборка, 52, правник, Гевгелија

  „Не ми се само спуштените гради проблем, туку и грдата кожа на деколтето. Чуствувам дека кожата ми се подобрув , а дали ќе ми се подигнат градите уште е рано да се каже.“ *

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  „Се чувствувам како тинејџерка“
  Габриела, 38, референт, Куманово

  „Градите не ми се мали, но ми се спуштени! Тогаш почнав да ја користам оваа крема и навистина се подобрија. Сега имам полни и поцврсти гради, како кога бев тинејџерка.“ *

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  „Носам фустан каков и да посакам“
  Лидија, 18, ученичка, Струмица

  „Ја обожавам оваа крема. До скоро имав најмали гради во класот, а сега веќе не :)“ *

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  „Многу сум среќна“
  Славица, 31, уредник, Скопје

  „Ја користам околу месец дена, и неможам да поверувам , колку видлива промена. Задоволна сум и среќна колку добро изгледам во тесна облека.“ *

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  „Вистински благослов“
  Здравка, 47, домаќинка, Делчево

  „Вистински благослов за мене. Ниту ми градите висат, а кожата ми е поубава.“ *

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  „Ја враќа самодовербата“
  Маја, 29, комерцијалист, Радовиш

  „Прекрасно е кога на плажа сите гледаат во твоите гради! Навистина ја враќа самодовербата :)“ *

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  *Предупредување: Поради големата побарувачка, залихите се ограничени! Ако денес нарачате, гарантираме испорака на производот следниот работен ден. Ефектите и резултатите прикажани на страницата не гарантираат успешна примена на производот. Голем број на корисници се задоволни со производот, но постојат корисници кои не ги постигнуваат прикажаните резултати. За таквите е достапна нашата гаранција и враќање на парите од купувањето.На страницата се прикажани изјави од задоволни корисници. Тоа се изјави од корисници кои се задоволни со нашиот производ и успешно го употребуваат, и кои проследија корисници на нашата адреса. На барање на некои корисници некои имиња се изменети. Сите оригинали се чуваат во седиштето на компанијата.


  Некои од коментарите на нашите купувачи:

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

  584 comments Add a comment
  • Марија Павлова · Top Commenter
   Девојки ова е невидено! Навистина градите ми пораснаа после употребата на Body 10 Push Up кремата. Јас сум прееееесреќна!
   Reply · 17 · Like ·
   • Ивана Ивана
    не е се во големите гради.
    Reply · 1 · Like ·
   • Лана Јованова
    Ивана Ивана па немора да ја користиш доколку не сакаш! Марија Павлова колку долго ја користиш?
    Reply · 3 · Like ·
   • Марија Павлова
    Малку повеќе од месец дена. Се придржував на упатството и пратев се што пишува.
    Reply · 4 · Like ·
  • Маја Бутнејска
   Е фала богу нешто за жени со мали гради, кои не сакаат да се оперират
   Reply · 2 · Like ·
  • Јаминка Бикова
   После породувањето моите гради целосно ми се спуштија, и ништо не ми помогна да ги вратам...тогаш одлучив да ја пробам кремата и навистина се изненадив колку таа делуваше.
   Reply · 7 · Like ·
  • Рената Митева
   Јас се сомневам дека нешто може да и помогне на моите гради. Носам пуш ап градник, барем малку да изгледам женствено.
   Reply · 3 · Like ·
   • Јаминка Бикова
    немој да си сигурна, ништо не те спречува да пробаш.
    Reply · 1 · Like ·
  • Наташа Ристова
   Куулл
   Reply · 1 · Like ·
  • Ема Николова
   не можам да сватам како може крема да помогне во зголемување на гради?
   Reply · 4 · Like ·
   • Марија Павлова
    Jaс читав за неа, по се изгледа го зголемува масното ткиво во градите или нешто такво и тогаш тоа влијае на зголемувањето на градите.
    Reply · 1 · Like ·
   • Ема Николова
    не сум многуубедена но ќе пробам.
    Reply · 1 · Like ·
  • Елена Милева
   Jaс почнав да ја користам, па ќе видам!
   Reply · 1 · Like ·
  • Лидија Христова
   Jaс сакам да ставам силикони, затоа ќе видам...
   Reply · 5 · Like ·
   • Марија Павлова
    робај прво со кремата, вака ќе ти останат белези и ризикуваш многу. А кремата е сигурна за употреба, прочитај го составот...
    Reply · 1 · Like ·
  • Лила Ванила
   Jaс конечно немам комплекс а во костим за капење изгледам самата на себе прекрасно
   Reply · 2 · Like ·
  • Сузана Јовева
   кoжата ми реагира супер на кремата
   Reply · 2 · Like ·
  View 572 more
  Facebook plugin

  Повеќе од 1,356 задоволни купувачи во Македонија само во минатата година!

  Зошто Body 10 PushUp е најдобро решение за зголемување на гради?

  Ако сеуште се двоумете која метода за зголемување на гради да ја изберете - еве ви интересни податоци кои ќе ви помогнат да се одлучите!

  Метода Цена Перформанси Негативно
  Пластична хирургија
  160.000 - 240.000 ден

  Се користат силиконски имплантанти кои се ставаат во внатрешноста на градите во текот на операцијата.

  Инфекција, протекување, компликации од анестезија, хронична болка во градите, белези, вкочанетост на градите, потреба од дополнителни хируршки интервенции за да се поправат проблемите, болки во зглобовите, силиконско протекување во лимфните жлезди, многу автоимуни болести и смрт.

  Инекции со сало
  200.000 - 400.000 ден без трошоци за липосукција

  Прво се прави липосукција, а потоа изваденото сало се става во градите со цел зголемување на нивниот волумен.

  Не толку ефикасна метода, затоа што многу малку сало го “преживее” трансферот, и едвај видливо ги зголемува градите. Исто така во некои земји е забранета затоа што дава хаотично мамографско читање, што води кон непотребни биопсии.

  Пуш-ап градници
  800 ден + по парче

  Специјално дизајниран градник со додатни делови кои се вметнуваат во него, во кој градите изгледаат подигнато и попуно.

  Не можете да ги носите со различна гардероба многу се скапи и дефинитивно не се решение за лето и костим за капење на плажа.

  Body 10 Push Up
  1790 ден Користи природни и докажано ефикасни состојки. Ќе морате да купувате нова гардероба, за да си ги покажете градите!
  Заборавете на имплантанти или пуш-ап градници, Body 10 Push Up е вашето решение за природно зголемување на градите!

  Проверете дали Body 10 Push Up е за вас:

  Колкав градник носите?
  FAQ - Најчесто поставувани прашања:
  Како се користи Body 10 Push Up?
  Body 10 Push Up кремата нанесете ја двапати дневно по туширање, на чиста и сува кожа. Нанесувате мали количини од кремата, а потоа со нежна масажа ги масирате градите додека кожата целосно не ја впие кремата. После нанесувањето оставете ја уште неколку минути да делува пред да се облечете. На тој начин кремата повеќе ќе се апсорбира и активните состојки подлабоко ќе продрат во сите слоеви на кожата. Измијте ги рацете после секое користење на кремата.
  Кога се гледаат првите резултати од користењето на Body 10 Push Up?
  Првите резултати од користењето на Body 10 Push Up кремата ќе ги видите после само неколку дена. Кожата на деколтето ќе биде видливо хидратизирана, еластична и мека. После 34 дена ќе приметете промени во обемот и волуменот на вашите гради. Со редовното и правилно користење на кремата во просек ќе ги зголемите вашите гради за до два броја поголеми корпи на вашиот градник. Постигнатите резултати се одржливи и трајни.
  Кои состојки ги содржи Body 10 Push Up?
  Активни состојки на Body 10 Push Up кремата се: aloe vera, glycerin, collagen, elastin, sesame proteins.
  Зошто Body 10 Push Up е толку ефикасна?
  Body 10 Push Up кремата е толку ефикасна благодарение на моќната комбинација од природни состојки. Активните состојки на кремата докажано делуваат, ја стимулираат липогенезата или производството на масти. На тој начин се предизвикува акумулација на масно ткиво во градите, се зголемува волуменот и обемот на градите. Покрај тоа состојките имаат позитивен ефект и на кожата. Ја затегнуваат кожата на деколтето, ја хидратизираат и и даваат еластичност, спречувајќи го повторното спуштање на градите и нејзиното предвремено стареење.
  Дали Body 10 Push Up е сигурна за употреба?
  Да, Body 10 Push Up кремата е потполно сигурна за употреба затоа што содржи 100% природни состојки, докажано ефикасни и сигурни за употреба. Овие состојки не предизвикуваат никакви штетни појави. Кремата не содржи минерални масла, парабен, вештачки бои и парфеми со алергени. Дерматолошки е тестирана и е погодна и за најчуствителната кожа.
  • Поголеми гради за 18,7%!
  • Затегнати и цврсти гради!
  • Секси изглед!
  • Заводливо и убаво деколте!
  • Повеќе самодоверба!

  » Нарачајте и зголемете ги градите за 34 дена!

  » Овозможете си секси и заводничко деколте, за кое отсекогаш сте сонувале!

  » Заборавете на хируршките операции и силикони!

  » Нарачајте Body 10 Push Up и зголемете ги градите и до 18,7%!

  Специјална промоција - 3̶5̶8̶0 ден - 1790 ден - Активирајте КУПОН
  Понудата истекува на:
  П.С. Не заборавајте, Body 10 Push Up содржи само природни состојки, докажано ефикасни во зголемувањето на обемот и волуменот на градите. Покрај тоа што ќе ги зголемите вашите гради, исто така ќе ги подигнете и зацврстете и ќе го спречете нивното повторно спуштање. Кремата е потполно сигурна за употреба и не предизвикува никакви штетни појави ниту иритација на вашата кожа. А дава брзи и долготрајни резултати.

  П.П.С. Body 10 Push Up е толку ефикасна во додавањето на волумен на вашите гради, што сме затрупани со нарачки во овој период. Затоа не пропуштајте ја оваа прилика да нарачате веднаш, така ќе го избегнете чекањето за нашата наредна пратка.


  Праќаме нарачка,
  ве молиме почекајте!
  Каде да го пратиме вашиот
  Body 10 Push Up?
  Име
  Презиме
  Адреса
  Бр.од дома
  Пошт. број
  Место
  Телефон
  Email
  Производ
  Коментар
  П.С.: Гарантираме испорака веќе следниот работен ден!
  1 x - 3580 -50% 1790 ден + Поштарина
  2 x - 6100.00 -50% 3050 ден + Поштарина
  3 x - 7880.00 -50% 3940 ден + Поштарина
  Плаќање при испорака
  Примероци кои може да се добијат по намалена цена:
  11
  Последната продажба е направена на:
  100% сигурно купување
  44 - дневна гаранција
  Ако во рок од 44 дена се предомислите,
  Ние Ви ги враќаме парите.
  Испорака
  Производот ќе Ви биде испорачан со најбрза и одговорна курирска служба!
  100% сигурно купување
  Производот можете да го платите по испорака, што ќе ве заштити од евентуални злоупотреби. Вашите лични податоци ќе бидат потполно сигурни!
 • Да, и јас сакам да имам големи гради без пластични операции, затоа нарачувам Body 10 Push Up веднаш!
  *Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.
  Студио Верде Дооел Штип, Ул. Вера Цири Вири 6/6, 2000 Штип, 1000 Ljubljana, E-mail: aleksandar.angelovski@dobrokupuvanje.com. Производ: Body 10 Push Up Breasts